Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.

19/05/2015

Santos Świebodzin zremisował w 25. kolejce z Ilanką Rzepin 2:2. 


Komentarzy(0)
13/05/2015

W sobotę i niedziele na zielonych boiskach rywalizowały zespołu Santosu


Komentarzy(0)
12/05/2015

Santos Świebodzin wygrał na własnym boisku z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie 3:0 (0:0).


Komentarzy(0)
05/05/2015

W czwartek 30. kwietnia i niedzielę 3. maja Santos Świebodzin rozegrał dwa mecze w ramach Lubuskiej IV ligi.


Komentarzy(0)
30/04/2015

Przed nami mini maraton w IV lidze Lubuskiej. 


Komentarzy(0)
29/04/2015

Santos Świebodzin zremisował w 21.


Komentarzy(0)
28/04/2015

Santos II Świebodzin nie dał rady i przegrał na wyjeździe z Brunatnymi Sieniawa 1:3.


Komentarzy(0)
24/04/2015

W sobotę i niedziele, swoje mecze rozegrają cztery drużyny Santosu.


Komentarzy(0)
23/04/2015

W niedziele 19. kwietnia, trampkarze na fatalnym boisku w Starym Strączu zremisowali z Orłem 3:3.


Komentarzy(0)
23/04/2015

W niedzielne popołudnie Santos II Świebodzin bez problemu pokonał Czarnych Pałck 11:0 (6:0).


Komentarzy(0)


  • 20 zdjęć
    Zjednoczeni Przytoczna - Santos Świebodzin 1:2

    Zjednoczeni Przytoczna - Santos Świebodzin 1:2

  • 53 zdjęć
    SANTOS Świebodzin - KSF Zielona Góra 2-1 (0-1)

    SANTOS Świebodzin - KSF Zielona Góra 2-1 (0-1)

VS

Ilanka Rzepin - Santos Świebodzin
16.05.2015 godz. 12:00

Rzepin
 

 

Tabela okręgowa

Tabela IV Ligi

Zespół M Pkt
1. KSF Zielona Góra 24 65
2. Ilanka Rzepin 24 60
3. Budowlani Lubsko 24 52
4. Arka Nowa Sól 24 35
5. Lubuszanin Drezdenko 24 34
6. Sprotavia Szprotawa 24 34
7. Piast Iłowa 24 33
8. Promień Żary 24 31
9. Odra Bytom Odrzański 24 30
10. Spójnia Ośno Lubuskie 24 29
11. Santos Świebodzin 24 29
12. Stal Sulęcin 24 25
13. Czarni Witnica 24 24
14. Łucznik Strzelce Krajeńskie 24 21
15. Piast Czerwieńsk 24 15
16. Zjednoczeni Przytoczna 24 11

 

Tabela klasa c
Zespół M Pkt
1. Santos 2 Świebodzin 12 27
2. Medyk II Cibórz 12 27
3. Brunatni Sieniawa 13 27
4. Zenit Myszęcin 12 20
5. Rakovia Raków 12 20
6. Skioldpasz Radoszyn 13 15
7. Kometa Buków 12 13
8. Czarni Pałck 12 1
9. Lech II Sulechów 13 10
     

 

Informacje Klubowe

Digital Agencja